Uzdolnienia i zainteresowania

  nazwa prowadzący termin
1. Studio nagrań       Michał Baczuń

Pn. 15.30

Śr. 15.30

2. Wspinaczka skałkowa   Paweł Bączkowski   Wt. 15.30
3. Szwalnia Ewa Boroń Pn. 15.00
Bożena Kamińska   Pn. 15.00
 4. Debaty / koło historyczne Jan Czerniawski  Czw. 15.00 – 17.00 
 5. Kółko filozoficzne   Magdalena Gawin     Pn. 16.30-18.30 
6.    SKS   Paweł Sidorczuk

Wt. 15.45 – 17.15

Czw. 15.45 – 17.15

Robert Grabowski

Pn. 15.45 – 17.15

Śr. 15.45 – 17.15

7.  Ceramika/plastyka Teresa Kowalska

Śr. 16.00

Czw. 16.00

 8.  Kółko informatyczne Andrzej Krzywonos

Czw. 15.40

Pt. 14.00

9. Pracownia projektowania mody Iwona Leliwa - Kopystyńska

Wt. 15.00 – 19.00

Czw. 15.00 – 18.00

10. Kółko teatralne Katarzyna Radecka - Mikulicz

Wt. 16.00 – 17.00

Czw. 15.00 – 16.00

11. Kółko literacko – dziennikarskie Kazimiera Szczuka

Pn. 9.00 – 11.00

Wt. 14.00

12. Koło astronomiczne  Izabella Haertle Pn. 15.40
13. Wolontariat Violetta Zając  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

   nazwa prowadzący termin
 1.        Matematyka Jan Boratyński

Pn. 8.00

Śr. 8.00

Pt. 8.00

Krzysztof Kwiatkowski

Czw. 8.15

Pt.12.40-13.25

Piotr Lenartowicz  
Michał Majewski

Pn. 8.00

Śr. 8.00

Czw. 8.00

 2. Język francuski  Eliza Maciągowska

Pn. 8.00

Czw. 8.00

3. Język hiszpański Sławomir Ratajczak

Pn. 9.00

Czw. 9.00

4. Język polski Maria Maryańska

Wt. 8.15 – 9.00

Śr. 8.15 – 9.00

Czw. 8.15 – 9.00

5. Język polski Przemysław Woźnica Wt. 17.00
6. Biologia Anita Siwkiewicz Śr. 15.45
7. Język niemiecki Wiesława Waśniewska

Wt. 15.40

Śr. 15.40

Czw.  15.40

8. Chemia Elżbieta Wiśniewska

Śr.

Czw.

9. Język angielski   Jacek Mackiewicz Pn. 15.45

 

Zajęcia korekcyjno– kompensacyjne

  nazwa prowadzący termin
1. Terapia pedagogiczna Ewelina Grzybowska

Pn. 13.00

Wt. 13.00

2. Matematyka  Agnieszka Szewczyk

Wt. 8.30

Śr. 15.40

Pt. 15.00

 

Zajęcia psychoedukacyjne

  nazwa prowadzący
1. TZA

Edyta Malczak

Agnieszka Szewczyk

2. Grupa rozwoju osobistego

Violetta Zając

Monika Chauda

3. Psychoedukacja

Izabella Haertle

Antoni Strzemieczny