Dla uczniów

Zajęcia dodatkowe 2018/19


MOS1.S.411.5.2018
Warszawa, 24 sierpnia 2018r
Zajęcia rozwijające uzdolnienia
NazwaIlość godzinProwadzącyTermin
Studio nagrań 6 Michał Baczuń Poniedziałek
Środa i wg potrzeb  
Język polski 2 Ewa Matałowska Poniedziałek 15.45
Czwartek 11.45
SKS 4 Paweł Sidorczuk Wtorek 15.35
Czwartek 15.35
4 Robert Grabowski Poniedziałek 15.35
Środa 15.35
4 Maciej Poddębniak Czwartek 16.00
Ceramika/plastyka 4 Teresa Kowalska Środa 15.45
Czwartek 15.45
Kółko teatralne 3 Katarzyna Radecka Mikulicz Środa 16.00
Poniedziałek 16.00
Kółko literacko – dziennikarskie  2 Kazimiera Szczuka Poniedziałek 15.45 
Kółko astronomiczne  1 Izabella Haertle Wtorek 15:30
Język angielski 2 Łukasz Knap Poniedziałek
Piątek
2 Jacek Mackiewicz Poniedziałek 15.00 – 16.30
2 Marcin Kostyra Czwartek 15.00

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
NazwaIlość godzinProwadzącyTermin
Matematyka  2 Krzysztof Kwiatkowski Wtorek 15.40
Środa 14.45
5 Piotr Lenartowicz  
2 Lidia Trepanowska Poniedziałek 10.50
Wtorek 8.00
Środa 8.00
Czwartek 8.00
2 Jan Boratyński Wtorek 8.00
Piątek 8.00
6 Agnieszka Szewczyk Poniedziałek .8.15
Wtorek 8.15 lub 13.00
Środa i czwartek
po południu
Język angielski  2 Katarzyna Grabowska Wtorek 8.00
Środa 8.00
lub piątek 8.00
4 Patrycja Stripentow  Czwartek 13.55
lub piątek 8.00
Piątek 13.55
Język niemiecki 2 Wiesława Waśniewska Środa 15.30
lub czwartek 14.40
Język hiszpański 2 Sławomir Ratajczak Czwartek
Poniedziałek
Język polski dla cudzoziemców  6 Grażyna Pokropek Wg potrzeb 
Język polski 3 Maria Maryańska Poniedziałek 8.15
Wtorek 8.15
Środa 8.15  
Biologia 2 Anna Siwkiewicz Czwartek 16.30
Piątek 16.30 lub środa 15.00
Chemia 2 Elżbieta Wiśniewska Czwartek 11.45
Czwartek 15.45

 

Zajęcia rewalidacyjne
NazwaIlość godzinProwadzącyTermin
Zajęcia rewalidacyjne 1 Antoni Strzemieczny Środa 15.45
Zajęcia rewalidacyjne 1 Izabella Haertle  Czwartek 8.00

 

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne
Nazwa Ilość godzin Prowadzący Termin
Terapia pedagogiczna Ewelina Grzybowska
8 Grażyna Pokropek wg potrzeb  


Zajęcia logopedyczne
NazwaIlość godzinProwadzącyTermin
Zajęcia logopedyczne 5 Grażyna Pokropek Wg potrzeb
Zajęcia logopedyczne 2 Agnieszka Tyszka - Niedźwiedź  Wg potrzeb