O nas

Pracownicy


DyrekcjA

  • Beata Kojło-Boratyńska – dyrektor
  • Mariola Tomczak – wicedyrektor


Kadra pedagogiczna

  • Michał Baczuń – instruktor (studio nagrań)
  • Paweł Bączkowski – wychowawca
  • Jan Boratyński – nauczyciel matematyki
  • Ewa Boroń – wychowawczyni
  • Monika Chałuda – wychowawczyni
  • Jan Czerniawski – nauczyciel historii i edukacji regionalnej
  • Maria Czernikowska-Karpiłowska – psycholog
  • Magda Gawin – nauczycielka filozofii
  • Teresa Gnoińska – wychowawczyni (hostel)
  • Katarzyna Grabowska – nauczycielka języka angielskiego
  • Robert Grabowski – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Urszula Grodzka – pedagog, doradztwo zawodowe
  • Ewelina Grzybowska-Antoniak – urlop
  • Izabella Haertlé – wychowawczyni, psycholog
  • Agata Kalemba – nauczycielka geografii
  • Bożena Kamińska – wychowawczyni
  • Piotr Kamiński – wychowawca
  • Łukasz Knap – nauczyciel języka angielskiego
  • Beata Kojło-Boratyńska – pedagog
  • Marcin Kostyra – nauczyciel etyki oraz filozofii społecznej
  • Teresa Kowalska – nauczycielka WOK-u i zajęć artystycznych, pracownia plastyczna i ceramiczna
  • Michał Kraśnicki – wychowawca (hostel)
  • Anna Krzewska – wychowawczyni, pedagog
  • Andrzej Krzywonos – nauczyciel historii, informatyki i podstaw przedsiębiorczości
  • Krzysztof Kwiatkowski – nauczyciel matematyki oraz przyrody
  • Iwona Leliwa-Kopystyńska – instruktor (pracownia mody)
  • Piotr Lenartowicz – nauczyciel fizyki i matematyki
  • Eliza Maciągowska – nauczycielka języka francuskiego
  • Jacek Mackiewicz – nauczyciel języka angielskiego
  • Karolina Makowska – wychowawczyni, doradztwo zawodowe
  • Edyta Malczak – wychowawczyni
  • Maria Maryjańska – nauczycielka języka polskiego
  • Ewa Matałowska – nauczycielka języka polskiego
  • Magdalena Misiak – urlop
  • Lucyna Motyl – urlop
  • Waldemar Orłowski – nauczyciel języka rosyjskiego i bibliotekarz
  • Katarzyna Platowska-Rok – wychowawczyni (hostel)
  • Maciej Poddębniak – wychowawca (hostel), nauczyciel wychowania fizycznego
  • Grażyna Pokropek – nauczycielka języka polskiego, logopedia, terapia pedagogiczna
  • Lena Prończuk – wychowawczyni
  • Katarzyna Radecka-Mikulicz – nauczycielka języka polskiego
  • Sławomir Ratajczak – nauczyciel języka hiszpańskiego
  • Dorota Rybicka-Grzelak – wychowawczyni (hostel)
  • Anetta Rzepka – wychowawczyni
  • Paweł Sidorczyk – nauczyciel wychowania fizycznego i EDB
  • Anita Siwkiewicz – nauczycielka biologii
  • Patrycja Strippentow – nauczycielka języka angielskiego
  • Antoni Strzemieczny – wychowawca, psycholog
  • Kazimiera Szczuka – nauczycielka języka polskiego
  • Agnieszka Szewczyk – wychowawczyni, nauczycielka matematyki (dyskalkulia)
  • Mariola Tomczak – wychowawczyni
  • Lidia Trepanowska – nauczycielka matematyki
  • Agnieszka Tyszka-Niedźwiedź – wychowawczyni
  • Halina Wieczorek – nayczycielka religii
  • Wiesława Waśniewska – nauczycielka języka niemieckiego
  • Elżbieta Wiśniewska – nauczycielka chemii
  • Przemysław Woźnica – nauczyciel języka polskiego
  • Violetta Zając – urlop
  • Sebastian Zasłonowski – nauczyciel wiedzy o społeczeństwie
  • Marianna Zawadzka – wychowawczyni


Pracownicy administracji i obsługi

  • Bogumiła Korol – sekretarz szkoły
  • Julia Czarnecka – sekretarz
  • Wiesława Stępień – kierownik administracyjno - gospodarczy
  • Marta Łabęcka – specjalista do spraw kadr
  • Katarzyna Frelek – urlop
  • Jerzy Brendel
  • Małgorzata Brendel
  • Michał Bojarski
  • Dariusz Dziurski
  • Barbara Kawecka
  • Stanisław Trzmiel
  • Janusz Wysocki

oraz

  • Katarzyna Kordel - pielęgniarka medycyny szkolnej (pracownik ZSPZLO Warszawa - Mokotów)